Ημερολόγιο

Friday, February 1, 2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
27
28
29
30
31
1
2
 
 
 
 
 
Κράτηση:
Friday, February 1, 2019 - 12:30 to 15:30
Reserved items: Κεντρική "Νησίδα" Η/Υ (Βιβλιοθήκη)
Κράτηση από fouli@lib.auth.gr
Σοφία Αλεξανδρίδου
 
 
3
4
5
6
7
8
9
 
Κράτηση:
Monday, February 4, 2019 - 10:00 to 16:00
Reserved items: Κεντρική "Νησίδα" Η/Υ (Βιβλιοθήκη)
Κράτηση από tassoskaplanis@...
Αναστάσιος Καπλάνης
 
Κράτηση:
Tuesday, February 5, 2019 - 10:00 to 16:00
Reserved items: Κεντρική "Νησίδα" Η/Υ (Βιβλιοθήκη)
Κράτηση από tassoskaplanis@...
Αναστάσιος Καπλάνης
 
Κράτηση:
Wednesday, February 6, 2019 - 12:00 to 15:00
Reserved items: Κεντρική "Νησίδα" Η/Υ (Βιβλιοθήκη)
Κράτηση από fouli@lib.auth.gr
Σοφία Αλεξανδρίδου
 
Κράτηση:
Thursday, February 7, 2019 - 10:00 to 12:00
Reserved items: Κεντρική "Νησίδα" Η/Υ (Βιβλιοθήκη)
Κράτηση από akaliako@lib.auth.gr
Ανδρονίκη Καλιακούδα
 
Κράτηση:
Friday, February 8, 2019 - 12:30 to 15:30
Reserved items: Κεντρική "Νησίδα" Η/Υ (Βιβλιοθήκη)
Κράτηση από fouli@lib.auth.gr
Σοφία Αλεξανδρίδου
 
 
10
11
12
13
14
15
16
 
 
 
Κράτηση:
Wednesday, February 13, 2019 - 10:00 to 13:00
Reserved items: Κεντρική "Νησίδα" Η/Υ (Βιβλιοθήκη)
Κράτηση από akaliako@lib.auth.gr
Ανδρονίκη Καλιακούδα
 
Κράτηση:
Thursday, February 14, 2019 - 10:00 to 13:00
Reserved items: Κεντρική "Νησίδα" Η/Υ (Βιβλιοθήκη)
Κράτηση από akaliako@lib.auth.gr
Ανδρονίκη Καλιακούδα
 
Κράτηση:
Friday, February 15, 2019 - 09:00 to 11:00
Reserved items: Κεντρική "Νησίδα" Η/Υ (Βιβλιοθήκη)
Κράτηση από fouli@lib.auth.gr
Σοφία Αλεξανδρίδου
 
 
17
18
19
20
21
22
23
 
Κράτηση:
Monday, February 18, 2019 - 10:00 to 11:45
Reserved items: Κεντρική "Νησίδα" Η/Υ (Βιβλιοθήκη)
Κράτηση από eemmanou@lib.auth.gr
Ευφροσύνη Εμμανουηλίδου
 
Κράτηση:
Monday, February 18, 2019 - 12:00 to 13:00
Reserved items: Κεντρική "Νησίδα" Η/Υ (Βιβλιοθήκη)
Κράτηση από akaliako@lib.auth.gr
Ανδρονίκη Καλιακούδα
 
Κράτηση:
Tuesday, February 19, 2019 - 10:00 to 13:00
Reserved items: Κεντρική "Νησίδα" Η/Υ (Βιβλιοθήκη)
Κράτηση από akaliako@lib.auth.gr
Ανδρονίκη Καλιακούδα
 
Κράτηση:
Wednesday, February 20, 2019 - 11:00 to 12:00
Reserved items: Κεντρική "Νησίδα" Η/Υ (Βιβλιοθήκη)
Κράτηση από akaliako@lib.auth.gr
Ανδρονίκη Καλιακούδα
 
 
Κράτηση:
Friday, February 22, 2019 - 09:00 to 11:00
Reserved items: Κεντρική "Νησίδα" Η/Υ (Βιβλιοθήκη)
Κράτηση από fouli@lib.auth.gr
Σοφία Αλεξανδρίδου
 
 
24
25
26
27
28
1
2
 
Κράτηση:
Monday, February 25, 2019 - 11:30 to 14:30
Reserved items: Κεντρική "Νησίδα" Η/Υ (Βιβλιοθήκη)
Κράτηση από eemmanou@lib.auth.gr
Ευφροσύνη Εμμανουηλίδου
 
Κράτηση:
Tuesday, February 26, 2019 - 10:00 to 13:00
Reserved items: Κεντρική "Νησίδα" Η/Υ (Βιβλιοθήκη)
Κράτηση από akaliako@lib.auth.gr
Ανδρονίκη Καλιακούδα
 
Κράτηση:
Repeats every week every Wednesday and every Thursday 25 times except Tue Apr 23 2019, Wed Apr 24 2019, Wed May 01 2019, Thu May 02 2019.
Wednesday, February 27, 2019 - 09:00 to 11:00, Thursday, February 28, 2019 - 09:00 to 11:00, Wednesday, March 6, 2019 - 09:00 to 11:00, Thursday, March 7, 2019 - 09:00 to 11:00, Wednesday, March 13, 2019 - 09:00 to 11:00, Thursday, March 14, 2019 - 09:00 to 11:00, Wednesday, March 20, 2019 - 09:00 to 11:00, Thursday, March 21, 2019 - 09:00 to 11:00, Wednesday, March 27, 2019 - 09:00 to 11:00, Thursday, March 28, 2019 - 09:00 to 11:00, Wednesday, April 3, 2019 - 09:00 to 11:00, Thursday, April 4, 2019 - 09:00 to 11:00, Wednesday, April 10, 2019 - 09:00 to 11:00, Thursday, April 11, 2019 - 09:00 to 11:00, Wednesday, April 17, 2019 - 09:00 to 11:00, Thursday, April 18, 2019 - 09:00 to 11:00, Thursday, April 25, 2019 - 09:00 to 11:00, Wednesday, May 8, 2019 - 09:00 to 11:00, Thursday, May 9, 2019 - 09:00 to 11:00, Wednesday, May 15, 2019 - 09:00 to 11:00, Thursday, May 16, 2019 - 09:00 to 11:00, Wednesday, May 22, 2019 - 09:00 to 11:00, Thursday, May 23, 2019 - 09:00 to 11:00, Wednesday, May 29, 2019 - 09:00 to 11:00, Thursday, May 30, 2019 - 09:00 to 11:00
Reserved items: Κεντρική "Νησίδα" Η/Υ (Βιβλιοθήκη)
Κράτηση από sachpek@lit.auth.gr
Σοφία Σαχπεκίδου
 
Κράτηση:
Wednesday, February 27, 2019 - 09:00 to 11:00, Thursday, February 28, 2019 - 09:00 to 11:00, Wednesday, March 6, 2019 - 09:00 to 11:00, Thursday, March 7, 2019 - 09:00 to 11:00, Wednesday, March 13, 2019 - 09:00 to 11:00, Thursday, March 14, 2019 - 09:00 to 11:00, Wednesday, March 20, 2019 - 09:00 to 11:00, Thursday, March 21, 2019 - 09:00 to 11:00, Wednesday, March 27, 2019 - 09:00 to 11:00, Thursday, March 28, 2019 - 09:00 to 11:00, Wednesday, April 3, 2019 - 09:00 to 11:00, Thursday, April 4, 2019 - 09:00 to 11:00, Wednesday, April 10, 2019 - 09:00 to 11:00, Thursday, April 11, 2019 - 09:00 to 11:00, Wednesday, April 17, 2019 - 09:00 to 11:00, Thursday, April 18, 2019 - 09:00 to 11:00, Thursday, April 25, 2019 - 09:00 to 11:00, Wednesday, May 8, 2019 - 09:00 to 11:00, Thursday, May 9, 2019 - 09:00 to 11:00, Wednesday, May 15, 2019 - 09:00 to 11:00, Thursday, May 16, 2019 - 09:00 to 11:00, Wednesday, May 22, 2019 - 09:00 to 11:00, Thursday, May 23, 2019 - 09:00 to 11:00, Wednesday, May 29, 2019 - 09:00 to 11:00, Thursday, May 30, 2019 - 09:00 to 11:00
Reserved items: Κεντρική "Νησίδα" Η/Υ (Βιβλιοθήκη)
Κράτηση από sachpek@lit.auth.gr
Σοφία Σαχπεκίδου
 
Κράτηση:
Thursday, February 28, 2019 - 10:00 to 12:30
Reserved items: Κεντρική "Νησίδα" Η/Υ (Βιβλιοθήκη)
Κράτηση από fouli@lib.auth.gr
Σοφία Αλεξανδρίδου